نوع خبر 
 
 
مراسم معارفه فرمانده کانون بسیج دانشجویی شهید مهدوی دانشکده سما واحد آیت ا... آملی
 مراسم معارفه فرمانده کانون بسیج دانشجویی شهید مهدوی دانشکده سما واحد آیت ا... آملی

در هفته جاری جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی استان مازندران، شهرستان آمل ودانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی پس از بازدیداز پایگاه بسیج دانشجویی در دفتررئیس دانشکده حضور یافته  و ضمن تشریفات مقدماتی محمد جواد کیانی  یکی از دانشجویان فعال دانشکده سما رابه عنوان سرپرست این پایگاه معرفی وحکم انتصاب وی توسط حسن شاهنوری رئیس دانشکده وسرهنگ عباس تبار مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آمل تقدیم شد.

حسن شاهنوری ضمن خیرمقدم به مسئولان بسیج دانشجویی،گفت : مسئولیت در چنین پایگاهی خطیر و سنگین است وامانتی است از انقلاب وشهدای انقلاب که بایستی دراین برهه حساس آن را به درستی هدایت کرد ودر همه عرصه ها بایستی در این مکان علمی وفرهنگی فعالیت اثر گذار و تعامل مطلوبی برقرار گردد. وی اظهار امیدواری کرد با ارائه طرح وبرنامه از سوی مسئول این کانون وباحضوردر شورای فرهنگی دانشکده می توان رویکرد تازه ای از فعالیت سازنده آن را شاهد باشیم.

سپس سرهنگ  عباس تباردیدگاههاو انتظارات فرماندهی و مسئولان بسیج را مطابق اصول وضوابط بسیج اعلام کرد وخواستارتعامل مسئولان این پایگاه با مسئولان دانشگاه شد وگفت : بایستی برای جذب و حفظ دانشجو دراین پایگاه از جان ودل مایه گذاشت ودر این مسیر جاذبه قلبی ایجاد کرد ونبایستی فقط به آمارو تعداد توجه کرد بلکه بایستی به رفتار وعملکرد علمی و فرهنگی نیزدر چنین محیطی تکیه و تاکید داشته و درهمه عرصه ها حضور پر رنگ و اثر مطلوب داشته باشیم .

در ادامه مسئول جدید پایگاه شهید مهدوی دانشکده سما آمل به ارائه طرح و برنامه خود پرداخت و سپس حکم ایشان توسط یکی از مسئولان بسیج دانشجویی شهرستان قرائت گردید.  دراین جلسه جمعی از مدیران ومسئولان دانشکده نیز حضور داشتند.پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی دانشکده سما واحد آیت ا... آملی 

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397  4:31

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 2 مهر 1397  19:51:25
تعداد بازديد از اين خبر : 840
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر